• Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 pixoida.gr - Designed by doumaria

Επιτυχόντες 2017

  1. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ-ΤΡΙΠΟΛΗ)

  2. ΑΝΔΡΟΝΗ ΞΕΝΙΑ    ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΕΚΠΑ-ΑΘΗΝΑ)

  3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ    ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

  4. ΑΡΑΧΩΒΑ ΜΑΡΙΑ    ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΤΕ ΑΘΗΝΑΣ)

  5. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ    ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΕΝ)

  6. ΓΑΜΠΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)

  7. ΓΚΙΟΚΑ ΕΛΕΝΑ    ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΤΕ ΑΘΗΝΑΣ)

  8. ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ( ΤΕ ΚΡΗΤΗΣ-ΣΗΤΕΙΑ)

  9. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)

  10. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ-ΛΑΡΙΣΑ)

  11. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΕΚΠΑ-ΑΘΗΝΑ)

  12. ΚΑΝΤΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ  (ΕΚΠΑ-ΑΘΗΝΑ)

  13. ΚΑΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΚΠΑ-ΑΘΗΝΑ)

  14. ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΚΠΑ-ΑΘΗΝΑ)

  15. ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΠΘ)

  16. ΚΩΒΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)

  17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ    ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ

  18. ΛΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

  19. ΜΑΡΡΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΕΚΠΑ-ΑΘΗΝΑ)

  20. ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)

  21. ΜΑΥΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ    ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΤΕ ΑΘΗΝΑΣ)

  22. ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)

  23. ΜΙΧΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ)

  24. ΜΠΕΛΕΧΑ ΑΝΤΩΝΙΑ    ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ)

  25. ΜΠΕΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ-ΡΕΘΥΜΝΟ)

  26. ΜΠΛΟΥΚΑ ΣΟΦΙΑ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ  (ΤΕ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

  27. ΝΤΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΜΙΝΑ    ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΑΙΓΙΟ)

  28. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΤΡΥΦΩΝΑΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

  29. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ (ΤΕ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΚΟΖΑΝΗ)

  30. ΠΕΛΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΦΥΣΙΚΗΣ (ΕΚΠΑ-ΑΘΗΝΑ)

  31. ΡΟΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΤΕ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)

  32. ΣΙΓΑΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ    ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ

  33. ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ-ΧΑΝΙΑ)

  34. ΣΙΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ-ΧΑΝΙΑ)

  35. ΣΥΡΙΓΟΥ ΛΥΔΙΑ    ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΤΕ ΚΡΗΤΗΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

  36. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΠΘ)

  37. ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ-ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

  38. ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ     ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)